Amasya Havadis

Amasya Belediyesi ‘Hilal Masa’ ile çözüm üretmeyi sürdürüyor

AMASYA BELEDİYE BAŞKANI MEHMET SARI TARAFINDAN HALKIN TALEPLERİNİN KARŞILANMASI VE DAHA RAHAT ÇÖZÜM ÜRETİLEBİLMESİ İÇİN KURULAN ‘HİLAL MASA’ BİR YILDIR ÇÖZÜM ÜRETMEYİ SÜRDÜRÜYOR.

Amasya Belediyesi ‘Hilal Masa’ ile çözüm üretmeyi sürdürüyor
198 views
21 Kasım 2020 - 9:40

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı tarafından halkın taleplerinin karşılanması ve daha rahat çözüm üretilebilmesi için kurulan ‘Hilal Masa’ bir yıldır çözüm üretmeyi sürdürüyor.

Halkın her türlü talep ve önerilerini en kısa ve en doğru biçimde çözmek amacıyla oluşturdukları ‘Hilal Masa’nın özverili çalışan personeliyle 1 yıldır çözüm ürettiğini belirten Belediye Başkanı Sarı, “Hemşerilerimizle belediyemiz arasındaki iletişimi maksimum seviyeye çıkarmak için ‘Hilal Masa’yı kurduk. Hilal Masa talepleri doğru kanallara sevk ederek her birimin üzerine düşen sorumlulukları tamamlayarak vatandaşlarımıza istediği şekilde geri dönen bir çözüm noktası oldu” dedi.

Yazı İşleri Müdürü Serpil Demir de, “Genç, yaşlı, engelli demeden hiçbir vatandaşı ayırt etmeden evinden, işinden ayrılmadan tek bir numarayla vatandaşlarına hizmet vermeyi başarmış, onların istek ve taleplerinin karşılanması için Hilal Masa’yı kurmuş olan Başkanımıza Amasya’mıza yaptığı hizmetlerinden dolayı halkımız adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.