Amasya Havadis

Amasya Eğitim Fakültesi dekanlığına Prof. Dr. Yücel Öksüz atandı

KENDİSİNE BAŞARILAR DİLEYEN KANDEMİR’E HİZMETLERİ DOLAYISIYLA TEŞEKKÜR EDEN ÖKSÜZ, “SADECE BİLİMSEL VERİLER DOĞRULTUSUNDA HAREKET EDEREK, BÜTÜN HOCALARIMIZA AYNI YAKINLIKTA DURARAK VE DEVLETİMİZİN TEMEL İLKELERİNE ZERRESİNE KADAR SADIK KALARAK ÜNİVERSİTE VİZYONUNA HİZMET ETMEYE ÇALIŞACAĞIM” DİYE KONUŞTU.

Amasya Eğitim Fakültesi dekanlığına Prof. Dr. Yücel Öksüz atandı
187 views
06 Şubat 2021 - 11:40

Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanlığı görevine Prof. Dr. Yücel Öksüz atandı.

2017 yılından bu yana dekanlık görevini yürüten Prof. Dr. Mustafa Kandemir’den görevi devralan Prof. Dr. Öksüz, “Değerli çalışma arkadaşlarımızın bıraktıkları yerden huzur ve güven ortamı içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Elimizden geldiği kadar bilimsel verilere uygun davranmak kaydı ile bu süreci yürütmeye çalışacağım” dedi.

Kendisine başarılar dileyen Kandemir’e hizmetleri dolayısıyla teşekkür eden Öksüz, “Sadece bilimsel veriler doğrultusunda hareket ederek, bütün hocalarımıza aynı yakınlıkta durarak ve devletimizin temel ilkelerine zerresine kadar sadık kalarak üniversite vizyonuna hizmet etmeye çalışacağım” diye konuştu.

Eğitim Fakültesinin Amasya Üniversitesi’nin en eski ve kendine ait gelenekleri olan fakültesi olduğunu hatırlatan Rektör Yardımcısı Halil Apaydın da, “Bundan sonraki süreçte Yücel Öksüz hocamız, Mustafa Kandemir hocamızın bıraktığı yerden daha geliştirerek fakültemize katkı vermeye devam edecek. Biz yönetim olarak hep birlikte Yücel hocamla çalışacak olmaktan ve Mustafa hocamla çalışmış olmaktan mutluyuz” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.