Amasya Havadis

Başkan Sarı: “Amacımız mutlu ve güvenli bir Amasya”

ŞİMDİYE KADAR GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇALIŞMALARDA HEP ŞEFFAFLIĞI ÖN PLANDA TUTTUKLARINI VE AMASYALILARIN MENFAATİNE OLMAYAN HİÇ BİR İŞİN ALTINA İMZA ATMAYACAKLARINI VURGULAYAN MEHMET SARI, “BULUNDUĞUMUZ MAKAMI HEMŞEHRİLERİMİZİN MÜLKÜ OLARAK GÖRÜYORUM. BENİM ARZUM MAKAM SEVDASINA KAPILIP BURADA BOŞ ZAMAN GEÇİRMEK DEĞİL ŞEHRİMİZE FAYDALI HİZMETLERDE BULUNMAKTIR. MHP GENEL BAŞKANIMIZ BİLGE LİDERİMİZ SAYIN DR. DEVLET BAHÇELİ BEYDEN ALDIĞIMIZ EMİR DOĞRULTUSUNDA YOL HARİTAMIZI BELİRLEDİK. ŞEFFAF BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI İLE GÖREVE GELDİĞİMİZ İLK GÜN MAKAM KAPISINI SÖKTÜRDÜK. ‘İNSANLARIN EN HAYIRLISI İNSANLARA FAYDASI BULUNANDIR’ HADİSİ ŞERİFİNE MAZHAR OLMAK İÇİN SİZLERE HAYIRLI İŞLERDE FAYDALI OLMAK İSTİYORUM” DİYE KONUŞTU.

Başkan Sarı: “Amacımız mutlu ve güvenli bir Amasya”
175 views
06 Nisan 2021 - 12:10

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, hizmetlerinin 2. yılında hayata geçirdiği projeler ve çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunarak gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başkan Sarı, “Amacımız görev süremiz tamamlandığında kanunlara uygun bir şekilde kul hakkını gözeterek arkamızda mutlu ve güvenli bir şehir bırakmaktır” dedi.

Şimdiye kadar gerçekleştirilen çalışmalarda hep şeffaflığı ön planda tuttuklarını ve Amasyalıların menfaatine olmayan hiç bir işin altına imza atmayacaklarını vurgulayan Mehmet Sarı, “Bulunduğumuz makamı hemşehrilerimizin mülkü olarak görüyorum. Benim arzum makam sevdasına kapılıp burada boş zaman geçirmek değil şehrimize faydalı hizmetlerde bulunmaktır. MHP Genel Başkanımız bilge liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyden aldığımız emir doğrultusunda yol haritamızı belirledik. Şeffaf belediyecilik anlayışı ile göreve geldiğimiz ilk gün makam kapısını söktürdük. ‘İnsanların en hayırlısı insanlara faydası bulunandır’ hadisi şerifine mazhar olmak için sizlere hayırlı işlerde faydalı olmak istiyorum” diye konuştu.

Akdağ suyunu şehre kazandırdıktan sonra suyu yüzde 50 ucuzlattıklarını, teleferik ve tramvay projeleri ile şehri turizm açısından ilerleteceklerini vurgulayan Sarı, “Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda Amasyalının menfaatine olmayan hiçbir işin altına imza atmadık bundan sonra da atmayacağız” şeklinde konuştu. Sarı, 3. Ligi hedefleyen Amasyaspor’un amacına ulaşması için desteğini sürdüreceğini de sözlerine ekledi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.