Amasya Havadis

Eğitim yönetimi doktora programı açıldı

LİSANSÜSTÜ PROGRAM SAYISINI ARTIRMAK VE EĞİTİM KALİTESİNİ YÜKSELTMEK AMACIYLA ÇALIŞMALAR SÜRDÜRDÜKLERİNİ BELİRTEN AMASYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. SÜLEYMAN ELMACI, “SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ BÜNYESİNDE AÇILAN EĞİTİM YÖNETİMİ DOKTORA PROGRAMI BU ALANDA AKADEMİK ÇALIŞMA YAPMAK İSTEYENLERE OLANAK SAĞLAYACAK” DİYE KONUŞTU.

Eğitim yönetimi doktora programı açıldı
305 views
03 Ocak 2022 - 20:10

Amasya Üniversitesi, lisansüstü eğitim alanındaki ilerleyişini Eğitim Yönetimi Doktora Programı ile sürdürüyor. Yükseköğretim Yürütme Kurulu, Amasya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde Eğitim Bilimleri Anabilim Dalı Eğitim Yönetimi Doktora Programının açılmasını uygun gördü.

Lisansüstü program sayısını artırmak ve eğitim kalitesini yükseltmek amacıyla çalışmalar sürdürdüklerini belirten Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı, “Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde açılan Eğitim Yönetimi Doktora Programı bu alanda akademik çalışma yapmak isteyenlere olanak sağlayacak” diye konuştu.

Elmacı, doktora programının hayırlı olmasını diledi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.