Amasya Havadis

Evlerinde pişirip sağlık çalışanlarına gönderdiler

AMASYA ÜNİVERSİTESİ SABUNCUOĞLU ŞEREFEDDİN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ’NDE GÖREV YAPAN PERSONELE HAZIRLANAN YİYECEKLERİ KENDİSİ ULAŞTIRAN AK PARTİ İL BAŞKANI MEHMET AKİF KESMEKAYA DA, “TÜM TEŞKİLAT MENSUPLARIMIZIN EVLERİNDE HAZIRLADIKLARI EL YAPIMI KUMANYALARIMIZI PANDEMİ DÖNEMİNİN KAHRAMANLARI EMEKLERİNİ ASLA ÖDEYEMEYECEĞİMİZ SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA MORAL OLMASI VE YANLARINDA OLDUKLARIMIZI HİSSETMELERİ AMACI İLE İKRAM ETTİK” DEĞERLENDİRMESİNDE BULUNDU.

Evlerinde pişirip sağlık çalışanlarına gönderdiler
177 views
09 Aralık 2020 - 8:51

Amasya’da AK Parti İl Kadın Kolları üyeleri korona virüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele eden sağlık çalışanları için evlerinde yiyecek hazırladı.

Şehre özgü çörek, dolma ve çeşitli yiyecekler pişirildikten sonra paketlenerek kentteki hastanelerde görev yapan sağlık çalışanlarına dağıtılmak üzere İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerine teslim edildi.

Salgın günlerinde fedakârca görev yaparak gecesini gündüze katan sağlık çalışanlarına şükran borçlu olduklarını belirten AK Parti Amasya İl Kadın Kolları Başkanı Mesudiye Altun Gürlevik, bu zorlu süreçte yanlarında olduklarını hissettirmek için ellerinden gelen desteği vermeye çalıştıklarını ifade etti.

Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan personele hazırlanan yiyecekleri bizzat ulaştıran AK Parti İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya da, “Tüm teşkilat mensuplarımızın evlerinde hazırladıkları el yapımı kumanyalarımızı pandemi döneminin kahramanları emeklerini asla ödeyemeyeceğimiz sağlık çalışanlarımıza moral olması ve yanlarında olduklarımızı hissetmeleri amacı ile ikram ettik” değerlendirmesinde bulundu.

İl Sağlık Müdürü Dr. Öner Nergiz de sağlık çalışanları adına duyarlılıkları dolayısıyla teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.