Amasya Havadis

Parmağa sıkışan yüzüğü hastanede itfaiyeciler çıkardı

SURİYE UYRUKLU BİR KADIN ELİNİN ŞİŞMESİ SONUCU SAĞ EL PARMAĞINA TAKTIĞI YÜZÜK SIKIŞTI. AMASYA ÜNİVERSİTESİ SABUNCUOĞLU ŞEREFEDDİN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ACİL SERVİSİNE GİDEN KADININ PARMAĞINDAKİ YÜZÜK ÇIKARILAMAYINCA AMASYA BELEDİYESİ İTFAİYE EKİPLERİNDEN YARDIM İSTENDİ. HASTANEYE GELEN İTFAİYE EKİPLERİ MÜDAHALE EDEREK ENDİŞEYLE KENDİLERİNİ İZLEYEN KADININ PARMAĞINDAKİ YÜZÜĞÜ BİR SÜRE SONRA ÇIKARMAYI BAŞARDILAR.

Parmağa sıkışan yüzüğü hastanede itfaiyeciler çıkardı
191 views
10 Nisan 2021 - 17:10

Amasya’da yabancı uyruklu bir kadının parmağına sıkışan yüzük, başvurduğu hastaneye çağrılan itfaiye ekiplerince çıkarıldı.

Suriye uyruklu bir kadın elinin şişmesi sonucu sağ el parmağına taktığı yüzük sıkıştı. Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisine giden kadının parmağındaki yüzük çıkarılamayınca Amasya Belediyesi itfaiye ekiplerinden yardım istendi. Hastaneye gelen itfaiye ekipleri müdahale ederek endişeyle kendilerini izleyen kadının parmağındaki yüzüğü bir süre sonra çıkarmayı başardı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.