Amasya Havadis

Rektör Elmacı, Azerbaycan’daki 3. Uluslararası Turaz Akademi Kongresine katıldı

REKTÖR ELMACI KONUŞMASINDA “ŞİDDET VE MEDYA” TEMALI KONGREDE MEDYANIN NEDEN OLDUĞU OLUMLU VE OLUMSUZ ETKİLERDEN BAHSEDEREK ŞİDDET İÇERİKLERİNİN ÖNLENMESİ İÇİN ÇÖZÜMLERİN BULUNMASI GEREKTİĞİNE DİKKATİ ÇEKTİ. KONGRENİN BU AÇIDAN FAYDA SAĞLAYACAĞINI BELİRTTİ.

Rektör Elmacı, Azerbaycan’daki 3. Uluslararası Turaz Akademi Kongresine katıldı
172 views
16 Eylül 2021 - 10:10

Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen 3. Uluslararası Turaz Akademi Adli Bilimler, Adli Tıp ve Patoloji Kongresine katıldı.

Turaz Bilim Derneği, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), İnönü Üniversitesi, Azerbaycan Tıp Üniversitesi ve Amasya Üniversitesince düzenlenen kongrenin açılışında Türkiye ve Azerbaycan’dan çok sayıda yönetici ve akademisyen yer aldı.

Rektör Elmacı konuşmasında “Şiddet ve medya” temalı kongrede medyanın neden olduğu olumlu ve olumsuz etkilerden bahsederek şiddet içeriklerinin önlenmesi için çözümlerin bulunması gerektiğine dikkati çekti. Kongrenin bu açıdan fayda sağlayacağını belirtti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.