Amasya Havadis

Vali Masatlı: “Mustafakemalpaşa’da hiçbir kimseyi ayırmadan çalışmaya gayret ettik”

ROMAN VATANDAŞLARIN DA YAŞADIKLARI DERE MAHALLEDE HAYIRSEVERLERİN DESTEĞİYLE İNŞA EDİLEN ‘KAYMAKAM MUSTAFA MASATLI KÜLLİYESİ’NDE HALKIN EĞİTİM ALIP İBADET EDEBİLECEKLERİ BÖLÜMLERİN YER ALDIĞINA DEĞİNEN VALİ MASATLI, “MUSTAFAKEMALPAŞA’DA HİÇBİR KARŞILIK BEKLEMEDEN, HİÇBİR KİMSEYİ AYIRMADAN VE AYRIM YAPTIRTMADAN ÇALIŞMAYA GAYRET ETTİK” DEDİ.

Vali Masatlı: “Mustafakemalpaşa’da hiçbir kimseyi ayırmadan çalışmaya gayret ettik”
156 views
14 Şubat 2021 - 15:30

Amasya Valisi Mustafa Masatlı, daha önce kaymakamlık yaptığı Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde hizmete giren külliyeye adının verilmesinden gurur duyduğunu belirtti.

Roman vatandaşların da yaşadıkları Dere Mahallede hayırseverlerin desteğiyle inşa edilen ’Kaymakam Mustafa Masatlı Külliyesi’nde halkın eğitim alıp ibadet edebilecekleri bölümlerin yer aldığına değinen Vali Masatlı, “Mustafakemalpaşa’da hiçbir karşılık beklemeden, hiçbir kimseyi ayırmadan ve ayrım yaptırtmadan çalışmaya gayret ettik” dedi.

Mustafa Masatlı, 2015-2019 yılları arasında kaymakamlık görevinde bulunduğu ilçede çok sayıda hizmetin yanı sıra 16 farklı kursun açılarak halka sunulduğu Sosyal Dayanışma Merkezi ile 24 derslikli ilkokul binası kazandırmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Bursa Valisi Yakup Canbolat ve Mustafa Kemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ın da yer aldığı açılışın ardından Masatlı’ya belediye meclisinin oybirliğiyle fahri hemşerilik beratı verildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.