Amasya Havadis

Vatandaşların sorun ve ihtiyaçlarını yerinde tespit ediyorlar

AÇIK KAPI MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİ VATANDAŞLARIN SOSYOEKONOMİK, SAĞLIK VE ÇEVRESEL FAKTÖRLER YÖNÜNDEN SORUN İLE İHTİYAÇLARININ TESPİT EDİLEREK ÇÖZÜMÜNE YÖNELİK GERÇEKLEŞTİRDİĞİ HANE ZİYARETLERİNE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR.

Vatandaşların sorun ve ihtiyaçlarını yerinde tespit ediyorlar
179 views
03 Şubat 2021 - 12:50

Amasya Valiliği çatısı altında hizmet veren Açık Kapı Müdürlüğü personelleri vatandaşların sosyoekonomik, sağlık ve çevresel faktörler yönünden sorun ile ihtiyaçlarının tespit edilerek çözümüne yönelik gerçekleştirdiği hane ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Sosyoekonomik, sağlık ve çevresel faktörler yönünden dezavantajlı vatandaşların evlerine yönelik ziyaretler düzenleyen ekipler, Amasya Valisi Mustafa Masatlı’nın selamlarını ilettikleri vatandaşların sorun ve ihtiyaçlarının tespit edilmesi sonrası etkin şekilde giderilmesine yönelik çalışmaları takip ediyor.

Mobil araç vasıtasıyla daha aktif şekilde yapılan ziyaretlerde yerinde gözlem ile vatandaşların sosyoekonomik, psikolojik, sağlık, çevresel faktörleri değerlendirilerek acil müdahale gereken sorunların tespit edilip ilgili kurumlara yönlendirilmesini sağlıyorlar.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.