Amasya Havadis

Rektör Elmacı: “Demokrasi, milli irade ve devletimizin her zaman yanındayız”

BİLDİRİNİN TÜRK DEMOKRASİSİNE ZARAR VERMEKLE KALMAYIP AYNI ZAMANDA İÇ VE DIŞ DÜŞMANLARI DA CESARETLENDİRDİĞİNİ İFADE EDEN REKTÖR ELMACI, “MİLLETİMİZİN İRADESİNİ YOK SAYARAK GECE YARISI BİLDİRİ YAYINLAMAK SURETİYLE BU MİLLETE, DEMOKRASİYE VE MİLLİ İRADEYE SALDIRILMASINI KABUL ETMİYORUZ” DEDİ.

Rektör Elmacı: “Demokrasi, milli irade ve devletimizin her zaman yanındayız”
220 views
05 Nisan 2021 - 12:26

Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı, emekli amirallerin yayımladığı bildiriye yaptığı açıklamayla tepki gösterdi.

Bildirinin Türk demokrasisine zarar vermekle kalmayıp aynı zamanda iç ve dış düşmanları da cesaretlendirdiğini ifade eden Rektör Elmacı, “Milletimizin iradesini yok sayarak gece yarısı bildiri yayınlamak suretiyle bu millete, demokrasiye ve milli iradeye saldırılmasını kabul etmiyoruz” dedi.

Elmacı, “Demokrasi ve milli iradeyi ortadan kaldırmak isteyenlere karşı demokrasi, milli irade ve devletimizin her zaman yanındayız” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.