Amasya Havadis

Rektör Elmacı gazetecilerle bir araya geldi

GAZETECİLERE ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLEYEN REKTÖR ELMACI, “DEĞERLİ BASIN MENSUPLARININ ÇALIŞMA ZORLUKLARINIZI BİLİYORUZ. TARAFSIZ BİR ŞEKİLDE OLAYLARI KAMUOYUYLA PAYLAŞMAK GERÇEKTEN ÖZEL BİR GAYRET GEREKTİRDİĞİNİN FARKINDAYIZ. ÜNİVERSİTEMİZİN FAALİYETLERİNİN KAMUOYU İLE PAYLAŞILMASI NOKTASINDA GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİYE DE AYRICA TEŞEKKÜR EDİYORUM” DEDİ.

Rektör Elmacı gazetecilerle bir araya geldi
289 views
10 Ocak 2022 - 16:10

Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ildeki gazetecilerle bir araya geldi.

Gazetecilere çalışmalarında başarılar dileyen Rektör Elmacı, “Değerli basın mensuplarının çalışma zorluklarınızı biliyoruz. Tarafsız bir şekilde olayları kamuoyuyla paylaşmak gerçekten özel bir gayret gerektirdiğinin farkındayız. Üniversitemizin faaliyetlerinin kamuoyu ile paylaşılması noktasında göstermiş olduğunuz ilgiye de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Üniversitenin eğitim faaliyetleriyle ilgili bilgiler veren Elmacı, “Amasya’da kim bir tuğlayı tuğla üzerine koymak istiyorsa biz destek vermeye hazırız. Amasya Üniversitesi bu açıdan pek çok kamu kurum kuruluşu ile işbirliği yaptı ve yapmaya da devam edecek. Bilimsel çalışmaların yanında sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleriyle de öne çıkan üniversitemiz her alanda sürdürülebilir bir şekilde büyüyor, gelişiyor ve gelişmeye devam edecektir” diye konuştu.

Programda, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Halil Apaydın, Prof. Dr. Önder Duman, Prof. Dr. Recep Kürkçü, Genel Sekreter Duran Çuhadar ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Timur Yılmaz da yer aldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.